•  71 345 32 28
  • 📱 502 073 289
0

Oprawki dla dzieci Wrocław

Różowe Okulary to mieszczący się we Wrocławiu salon optyczny dedykowany najmłodszym. Jesteśmy nie tylko miejscem, w którym znajdziesz najmodniejsze wzory oprawek w dziecięcych rozmiarach. Cały nasz salon został zaaranżowany tak, by najmłodsi mogli dobrze czuć się przy ważnym i niekiedy niepotrzebnie stresującym przedsięwzięciu, jakim jest zakup pierwszych lub nowych okularów korekcyjnych. Posiadamy szeroki asortyment okularów dziecięcych.

W naszym salonie optycznym znajdą Państwo zarówno oprawki metalowe, oprawki z tworzywa i oprawki silikonowe. Mając  na względzie fakt, że dla najmłodszych najważniejsza jest nie tyle korekcyjna funkcja okularów, a ich odpowiedni wygląd, sprowadzamy całą gamę modnych oprawek, z której każdy wybierze te odpowiednie dla siebie. W naszym salonie znajdą Państwo m. in. oprawki Fisher Price, które są rekomendowane nawet dla bardzo małych dzieci. Ich elastyczność, lekkość i najwyższa jakość użytych materiałów są gwarantem bezpieczeństwa i trwałości, tak ważnych dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

W salonie optycznym Różowe Okulary stałym gościem są także poszukiwane przez rodziców oprawki Ray Ban dla dzieci. Kolekcja Ray Ban Junior to bardzo szeroki wybór najmodniejszego wzornictwa połączonego w wygodą i jakością noszenia dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Konkretny model opraw wybieramy jednak w oparciu o indywidualne predyspozycje najmłodszych. Różowe Okulary to miejsce gdzie wykwalifikowany personel pomoże przejść przez proces wyboru oprawki dla dzieci. Wrocław, Bulwar Ikara 12A/1 oraz Bolesława Chrobrego 38/1c Zapraszamy do naszych salonów optycznych.