•  71 345 32 28
  • 📱 502 073 289
0

Okulary dla dzieci Wrocław

Nadwzroczność, krótkowzroczność czy zez. Do leczenia takich schorzeń u dzieci niezbędne są okulary korekcyjne. Dobrze dobrane i dopasowane są w tym przypadku niezwykle ważne, bo mali pacjenci są jednymi z najbardziej wymagających. Właśnie dlatego postawić trzeba na sprawdzony salon, najlepsze oprawki i idealne szkła korekcyjne.

Dobór okularów dla dzieci to sprawa kluczowa. Mali klienci niechętnie noszą okulary stąd te muszą być wygodne, lekkie i idealnie dopasowane do każdego dziecka. W Naszym salonie oferujemy okulary korekcyjne dla dzieci w różnych rozmiarach, modelach i kolorach. Posiadamy oprawki zarówno plastikowe jak i metalowe, ze szkłami wzmacnianymi i zwykłymi. Modele dostępne są także w różnych kolorach - mamy w ofercie zarówno oprawki jedno jak i wielokolorowe czy przezroczyste. W sklepie znajdą Państwo m.in okulary fisher price czy okulary ray ban dla dzieci.

Okulary dziecięce oferujemy także z antyrefleksem oraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami takimi jak: etui, ściereczki i chusteczki czyszczące lub sznurki podtrzymujące oprawki. Każdy model okularów dopasowujemy pod względem rozstawu oczu oraz wielkości i kształtu twarzy. W Naszym salonie oferujemy także okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Taki rodzaj szkieł jest szczególnie wygodny latem i wiosną, przy dużym nasłonecznieniu.

Dzięki drugiej parze okularów nie ma potrzeby zakładania dodatkowych nakładek na zwykle oprawki czy zakładania okularów jedne na drugie. Dzięki korekcyjnym szkłom przeciwsłonecznym dziecko może po prostu zamiast zwykłych okularów założyć przyciemniane i nadal cieszyć się ostrością widzenia. Stopień przyciemnienia szkieł dopasowujemy bezpośrednio do potrzeb i oczekiwań klienta. W razie pytań czy wątpliwości - zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznego jak i stacjonarnych wizyt we Wrocławiu.

Nasza obsługa pomoże Państwu wybrać najlepszy model okularów, doradzi, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do naszego salonu!